KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16483320
nr 1648 3320
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 44, flicka på gårdsplan, duk på pannå, 33x41, oramad
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 18:45:10
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr